O filmie: |
Trzy opowieści pełne czarnego humoru, grozy i napięcia, które łączy postać tajemniczego kota. Nałogowy palacz jest terroryzowany przez szefa kliniki antynikotynowej. Hazardzista mści się na kochanku żony. Mała dziewczynka walczy z okrutnym trollem.
|
|
Menu: |
|
Menu ciekawie wykonane. Przyjemna dla oka animacja wprowadzająca nas we wspaniały klimat filmu. Łatwa nawigacja. W każdym z działów jest inna animacja. Opcje jakie mamy do wyboru to: start filmu, wybór scen, dodatki, ustawienia, zwiastuny.
|
|
|
Dodatki: |
Ten dział nie należy do zbyt obfitych (łagodnie powiedziane). Dostępny jest zwiastun filmu oraz sylwetki aktorów i twórców. Do wyboru mamy: James Woods, Drew Berrymore, Stephen King oraz Lewis Teague (w tym przypadku mamy literówkę w imieniu. W spisie dostępny jest niejaki "Lwis").
Dodatek specjalny:
Komentarz reżysera (wersja polska)
|
|
|
Ustawienia: |
Wersje dźwiękowe filmu:
- oryginalny DTS ES
- oryginalny DD 5.1
- lektor polski DD 5.1
Napisy polskie
|
|
Zwiastuny: |
Na płycie dostępne są zwiastuny siedmiu filmów z serii QDVD. Są to:
Rambo 2 | Air America | Trzy dni kondora | Pamięć absolutna | Nagi instynkt | Czerwony smok | Sycylijczyk
|
|
Info: |
Dystrybutor: Vision
Język: Angielski, Polski (lektor)
Czas: 91 min.
Obraz: kolorowy
Płyta: dwuwarstwowa
Format: 16:9 [2,35:1] Anamorficzny
Region: 2
|
|